Düğün İçin Farklı ve Dikkat Çekici 6 Mekan

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 17:09

Dünya evine girerken müstakbel eşiniz, aileniz, dostlarınız ve sevdiklerinizle birlikte bol bol eğleneceğiniz, yıllarca akıllardan çıkmayacak bir düğüne mi imza atmak istiyorsunuz? Klasik bir düğün anlayışı ile şık bir düğün organizasyonu yaratabileceğiniz gibi, eğlenceli ve farklı atmosferleri de düğün yeri olarak kullanabilirsiniz. İşte düğün için tercih edebileceğiniz 6 farklı mekan önerisi…

1)Kır Düğünü

dugun-mekani-onerileri

Aslına bakarsanız kır düğünü son yıllarda artık farklı olmaktan çıkıp bir klasik haline geldi. Ancak yine de denemeye değer. Açık havada, doğal ve sade bir ortamda dünyaevine girmek istiyorsanız kır düğünü konseptini tercih edebilirsiniz.

2) Kumsal 

dugun-mekani-onerileri-2

Özellikle yaz aylarında yapılan düğünlerde mekan seçiminde kumsalın tercih edildiğini görüyoruz. Genç ve eğlenceli çiftler için doğru bir düğün mekanına dönüşen kumsal düğünü için bir organizasyon şirketinden de yardım alabilirsiniz.

3) Havuz Başı 

dugun-mekani-onerileri-3

Kumsalda yapılacak bir düğün gözünüzü korkutuyorsa, ona yakın olarak havuz başında bir düğün de tercih edebilirsiniz. Doğru ışıklandırmalar ve şık bir konsept ile havuz başı düğününü de tercihleriniz arasına alabilirsiniz.

4) Lüks Restoran/ Otel 

dugun-mekani-onerileri-4

Düğün gecesi için şık ve lüks bir konsept hayal ediyorsanız, otel ve restoran düğünlerini tercih edebilirsiniz. İstanbul gibi büyükşehirlerde otel düğünü için tercih edebileceğiniz birçok farklı seçenek var.

5) Gemi/ Tekne

dugun-mekani-onerileri-5

Büyük bir gemi ya da uzun bir teknede, eğlenceli bir müzik ve yemek eşliğinde denizin üzerinde dünya evine girerken çok eğleneceğiniz kesin.

6) Saraylar Ya Da Özel Mekanlar 

dugun-mekani-onerileri-6

Sarayda düğün yapma fikri özellikle ünlü çiftler arasında oldukça popüler. Siz de Turizm bakanlığına bağlı milli saraylar ya da milli mekanlarda düğün fikrini düşünebilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Etiketler:, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir