Adres ve Telefon

Günümüzde zaman çok daha değerli ve sonuç olarak herkes bilgiye en hızlı şekilde ulaşmak istiyor. Bizlerde insanların zamanının her geçen gün daha da değerlendiğinin farkındayız ve bunun için hem en temiz, doğru bilgiyi sunmak hem de bu bilgileri verirken laf kalabalığı yapmadan özet olarak sunmak amacındayız.

Arama motorlarına aradığınız bilgiyi sorduğunuzda zaman çok farklı ve yanıltıcı bilgilerle karşılaşabiliyorsunuz, bu pekte hoş bir durum değil o siteden o siteye gezip doğru bilgiyi bulmaya çalışmak epey can sıkıcı, bu sorunu bir nebze çözmek ve ziyaretçilerimize en doğru bilgiyi vermek için www.adresvetelefon.com web sitemizi ziyaretçilerimizin hizmetine sunduk.

Web sitemiz ziyaretçilerimiz için Türkiye’deki kamu ve özel kuruluşların Adres, Telefon, Konum, Yol Tarifi gibi bilgilerini sizler için derleyip gereksiz bilgilerle okuyucularını oyalamadan, sıkmadan ve kandırmadan yayınlamaktadır. Kamu Kurumları arasında Vergi Daireleri, Sosyal Güvenlik Kurumu Merkezleri, Belediyeler, İşkur, ÖSYM, Kaymakamlıklar, Karakollar, Muhtarlıklar vardır. Özel kuruluşlarda ise Bankalar, Turizm Firmaları, Telekomünikasyon Firmaları en başlıca olanlardır.

Ayrıca okurlarımızı bir çok konuda bilgilendirmek amacıyla yazılar, makaleler yayınlanmaktadır. Sitemizde başlıca Vergi, Sağlık, Teknoloji, Otomobil konularında yazı ve makaleler sunulmaktadır. Yazı ve makalelerimizi hazırlarken de en doğru bilgiyi en özet şekliyle sunmaya çalışmaktayız.

Sitemizde yazar olarak görev almak isteyen, internet ortamında yazılar paylaşmak isteyen, kendi uzmanlık alanında bilgilerine güvenen kişileri de desteklemekteyiz. Bizlere iletilen yazı ve makaleleri inceledikten sonra gerekli kontrolleri yaparak yayınlamaktayız.

Daha önceki projelerimizi saymazsak www.adresvetelefon.com web sitemizin 2019 yılında başladığımız yayın hayatına emin adımlarla devam edip daha yüzlerce yazı ve makale ile alanında en iyi web sitelerinden biri olmak istiyoruz.

Sizler için ilginizi çekebilecek birkaç makale tavsiyesinde de bulunmak istiyoruz. Web sitemizi ziyaret ederek arama kutucuğuna aşağıdaki anahtar kelimeleri yazarak arama yapmanızı tavsiye ederiz.
– Bromür Nedir?
– Migren Nedir? | Nasıl Geçer?
– Obezite ve Sebep Olduğu Sağlık Problemleri
– Yıllık Ücretli İzin Süreleri
– Gelir Vergisi Dilimleri – 2019
– 2019 Yılı Asgari Geçim İndirimi
– Hibrit – Hybrid Otomobil Nedir? Avantajları ve Dezavantajları Neler?

www.adresvetelefon.com web sitemiz profesyonel kadrosu, sağlam alt yapısı, teknolojisi ile ziyaretçilerini her zaman güvenle ağırlamaktadır. Her zaman bekleriz…

Facebook
Facebook
Instagram
Google+
https://www.sizleyiz.com/faydali-bilgiler/adres-ve-telefon.html
RSS
Follow by Email
PINTEREST
LINKEDIN
Emre Arıcı hakkında 66 makale
Emrearici.com.tr sahibisi, Sizleyiz.com yöneticisi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*