Gano Excel Şikayetleri

Merhaba arkadaşlar, Size bu yazımızda milyonlarca insanın duyup, çoğumuzun merak ettiği bir konuya açıklık getirmek istiyoruz. Konumuz ” Gano Excel ”

Öncelikle Gano Excel ürün içeriğinden ziyade firma nasıl bir işleyiş göstermekte bunu açıklığa kavuşturalım. Gano Excel bir network marketing sistemidir. Türkçe eş anlamı internet alışverişi demektir lakin internet alışverişinden ziyade biz bu kelimeyi saadet zinciri olan ürünlerde/firmalarda kullanıyoruz. Gano Excel’i saadet zinciri olarak adlandırma sebebim ise saadet halinde devam edip herkesin kazanç sağlıyor oluyor olmasıdır. Diyelim ki; ben gano excel üyesi oldum ve ürünlerinden aldım > Ben bir arkadaşımı üye yaptım > O arkadaşım da başka bir arkadaşını. Bundan sonrasında gelen tüm üyelerden, ve bu zamana kadar üye yaptığım arkadaşlarımın tamamından  ben kazanç sağlamaya başlıyorum. Bu yüzden zincirleme olarak herkes saadetli, herkes mutlu oluyor 🙂 Alt üyelerimizden sadece 1 tanesi dahi sıkı çalıştığında ve üye toplamaya başladığında ilk üyeye kazanç olmaya devam ettiği için 100 pasif üyeden ziyade 10 aktif üye daha çok kazanç sağlatıyor.

Gano Excel Nedir?

Gano excel Ganoderma Lucidum Mantarı bitkisinden üretilen bitkisel ilaç diyebileceğimiz nitelikte olan ürünlerdir. Firmanın aynı mantardan elde etmiş olduğu Kahve/Çay gibi ürünleri de bulunmaktadır.

Gano Excel Faydalı mı?

Söze şöyle başlamak istiyorum; sizleyiz.com olarak kurumsal bir firma/kuruluş değiliz. Firmayı karalamak/yüceltmek gibi bir amacımız da yoktur. Sadece editör olarak ben bildiğim kadarını paylaşacağım. Gano excel’in faydalı olduğunu bir çok kişiden duyup, bir çok kişiden de işe yaramadığını duydum. Lakin bir mantarın bu kadar mucizevi işler yapacağına inanmak güç, ama şu da var ki doğada mucizevi ne kadar bitki var. Burada ortaya çıkan durum şudur ki; İNANMAK ! İnsan yeter ki inansın, sonrası gelir. Kansere çözüm aradık yıllarca, aslında bilinçaltımızda dahi çözümümüz vardı kendimize. İNANMAK! İnsan inanarak kanseri dahi yenebilir. Bu yüzden fayda yada zararları konusunda yorum yapmak da güç olur bizim için. İnanıyorsanız ürüne, gerçekten çok faydalı! insanmıyorsanız, faydasını göremeyecesiniz almayın! derim ben.

Gano Excel Şikayetleri

Konuşulan herşeye, her reklama, her olaya inanmakta güçlük çektiğimiz gibi bu üründe de aynı durum söz konusu oluyor elbette. Bende Gano Excel kullanıcı yorumları nı merak ettim ve biraz araştırmak istedim. Gano excel şikayetleri diyerek insanlar Gano Excel Ürünleri nin nelerinden şikayetci görmek istedim ve ulaştığım sonuç ise biraz hüsranlık yarattı açıkcası. Gano excelin mide reflüsü için bir ünü var diyelim ki, mideye iyi geliyor arkadaşım hemen bunu kullan gel üye ol diyerek çağırdığımız arkadaşta DİYELİM Kİ varis var, reflüye faydalı olacakken varise zararlı olabiliyor. Yani sağlık ararken sağlıksız kalmayın. Önce araştıralım, çok iyi araştıralım, emin olalım, inanalım, sonra kullanalım.

 

Her konuda belirttiğimiz gibi, doktorlar boşuna yok. Ülkemizde artık günlerce hastane sırası da beklemiyorsunuz. Bir rahatsızlığınız varsa Önce doktorunuza danışın.

 

Sevgilerimle, Burcu.

4 yorum

  1. torba gibi olmuş bir damarı eski haline getireceğini düşünmeyin ona geçmiş ola ancak damarlarının kullanımdan sonra tabii ki yeterli bir kullanım surecinden sonra 6 ay gibi bir süreç yapısal olarak hücresel anlamda belli bir nokta değil genel anlam da bir iyilik hali söz konusu damar yapınızda ve sizde yanı olacakları engeller dr yorumlarını önemseyin kanser de bile faydaları sözkanusu

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.