Instagram’dan Satış Yapmak İsteyenlere Müjde

Sosyal medyanın ve özellikle Instagram üzerinden e-ticaret’in yoğun olduğu dönemde herkesin aklındaki bir sorudur bu. Instagram üzerinden nasıl satış yaparım? İşte size bunun için en güvenli ve en kolay yolu söylüyoruz. Ayrıca bunun için şirket olmanıza gerek bulunmuyor.

İşte detaylar.

Bulut Web Site ile Instagram’dan Satış Yapın

Bulut Web, profesyonel olarak satış yapan bir özel hazır web sitesi sistemidir. Kurumsal firmalar, kurumsal kimliklerini bu sistemi kullanarak web site ihtiyaçlarınız sağladıkları gibi, ürünlerini ve projelerini de sunabiliyorlar. Sistemin esnekliği sayesinde Bulut Web Site‘nin ürün modülü kullanılarak, şirket olmaya gerek kalmadan ürün satışı da yapılabiliyor.

Ödemeler nasıl alınır?

Ödemeleri müşterilerinizden kredi kartı ile yapabiliyorsunuz.

Ödeme sistemi nedir?

iyzico (iyzilink) veya Shopier kullanarak ürünlerinize satın alma bağlantısı ekleyebiliyorsunuz.

Şirket olmak zorunlu mu?

Hayır. İsteyen herkes web sitesinin gösterdikten sonra bu sistemle ürün satışı yapabilir. Web sitenize bakmak istemelerinin sebebi ise hangi ürünlerinizi satmak istediğiniz bilmeleri gerekiyor. Bazı ürün kategorilerine sanal pos verilmiyor.

Bulut Web Site kurulumu ve maliyetleri

Bulut Web sistemi satın alma işlemleriniz tamamlandıktan sonra, 30dk içinde seçtiğiniz alan adına kuruluyor. Bu aşamadan sonra ürünlerinizi girerek sitenizi yayına alabiliyorsunuz. Yayına aldıktan sonra iyzilink başvuru yapmanız yeterlidir.

Bulut Web, sunucu ve web sitesi bedeli %50 indirimle sadece 200 TL. Eğer alan adınız yoksa şu an indirimli olarak 50 TL’ye satın alabiliyorsunuz.

Detaylar için Bulut Web‘in hazır web sitesi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Bizce bir kontrol edin.

Facebook
Facebook
Instagram
Google+
https://www.sizleyiz.com/faydali-bilgiler/instagramdan-satis-yapmak-isteyenlere-mujde.html
RSS
Follow by Email
PINTEREST
LINKEDIN
Emre Arıcı hakkında 66 makale
Emrearici.com.tr sahibisi, Sizleyiz.com yöneticisi.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*