Medyum Kime Denir?

Merhaba arkadaşlar,

Bu yazımızda size Medyum Nedir ? Medyumlar ne iş yapar? Medyumlar sahtekar mı olurlar? Güvenilir medyum varmıdır? Bu soruların hepsini yanıtlıyoruz! Lütfen sabırla yazımızı okumaya devam edin.

Medyum Nedir ?

Medyumlar genelde ülkemizde kötü, büyücü, günahkar, çoğu sahtekar olarak bilinir. Bu bilinç daha tanımadan yaygınlaşarak insanların beynine kazındı ve medyumların hepsi karalanıp hepsi kötü bilindi. Medyumlar ruhlar alemi le iletişime geçen insanlara denir. Medyumlar ruhlar alemi ile iletişime geçerek bir insana zarar yada fayda sağlayabileceğini iddaa ederler. Ruhçuluk, yani medyumluk iyi kullanıldığı taktirde faydalı olmaktadır. Birazdan daha fazla detaylandıracağız.

Medyumlar Sahtekar Olur Mu ?

Evet, geldik ana sorunumuza. Medyumlar sahtekar olur mu? Medyumlar dolandırıcı olurlar mı? Dolandırmayan medyum var mı? Medyumlar gerçek mi? Gibi bir çok soru kafanızı karıştırıyor gibi görünüüyor. Dünyanın heryerinde, her sektörde olabileceği gibi medyumların sahtekar olanları da elbette var. Ülkemizi ele alalım, Süte su karıştıranı var, Et diyerek ucuza kaçıp domuz eti satanı var, Hocayım diyerek dolandırıcılık yapanı var, Medyumum diyerek sahtekar olan neden olmasın? Elbette ki var. Aradığınız medyumun sahtekar olmadığına, vergi levhalı medyum olduğuna, gerçek medyum olduğuna, sahtekar olmayan medyum olduğuna çok dikkat etmeniz gerekiyor. Bu kadar şeyi nerden bileceğim demeyin, biz size yardımcı olmak için buradayız! Okumaya devam edelim lütfen, herşeyi öğreneceğiz bu yazıda.

Medyum Benim İçin Ne Yapabilir ?

Evet, medyumun sizin için neler yapabileceğini de merak ediyor olabilirsiniz. Dolandırıcı olmayan bir medyuma ulaştığınız anda sizin için faydalı olabilecek bir sürü şeyi elde edebilirsiniz. Aşağıda bir kaç tane örnek vereceğim.

  • Sevgilinizle ayrıldınız, birleşmek istiyorsunuz, size yardımcı olur.
  • İlişkiniz sürekli çalkalanıyor, tartışıyorsunuz, bu konuda size yardımcı olur.
  • Üzerinizde nazar yada büyü olduğunu düşünüyorsunuz, bu konuda size yardımcı olur.
  • Sağlık probleminiz var ve doktorlar bir türlü size çare bulamadı mı? bu konuda size yardımcı olur.
  • Evleneceğiniz insanı arıyorsunuz, bir türlü bulamıyorsunuz, bulduğunuzla da olmuyor mu? bu konuda size yardımcı olur.
  • Eşinizle yada eşinizin ailesiyle ilgili problem mi yaşıyorsunuz? bu konuda size yardımcı olur.

Medyum Çeşitleri var mıdır?

Evet, medyum çeşitleri vardıır. Zihinsel işlem yapan ve Fiziksel işlem yapan medyum diye çeşitler ikiye ayrılmaktadır.

Sizin için araştırdığımız ve tavsiye edebileceğimiz Medyum un numarasını sizinle paylaşıyoruz. Güvenebileceğiniz bir medyumdur, kendisinden daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Medyum Orhan Hoca; 05464843166

Facebook
Facebook
Instagram
Google+
https://www.sizleyiz.com/faydali-bilgiler/medyum-kime-denir.html
RSS
Follow by Email
PINTEREST
LINKEDIN
Emre Arıcı hakkında 67 makale
Emrearici.com.tr sahibisi, Sizleyiz.com yöneticisi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*