2017 Dekolteli Elbise Modelleri

2017 Dekolteli Elbise Modelleri

             Vücut tipine göre giyilen elbiseler şık bir görüntüye ulaşmanın ilk kuralıdır. Tercih edilen elbise ile kullanılacak parçaların doğru uygulanması da şıklığa ulaştıran ikinci parçadır. Sonrasında ise yapılacak olan saç ve makyaj ise kombinin tamamlayıcısı durumundadır.

2017 dekolteli elbise modelleri dekoltenin kullanıldığı bölgelere göre farklılık göstermektedir. Bu sezon göğüs dekoltesi yerine sırt dekoltesi, yeni bir anlayış olarak kasık dekoltesi modeli göze çarpan detaylar arasındadır. Kasık dekolteli elbiseler cesaret isteyen, bacak boyu uzun ve, ince olan bayanların tercih edebileceği modellerdir. Yurt dışında şu an çok revaçta olan bu modelleri genel olarak kırmızı halıda boy gösteren ünlülerin üzerinde görebilmek mümkündür. Verilebilecek olan frikiklere bu dekolteyi giymeyi göze alan kişiler dikkat etmelidir.

2017-dekolteli-elbiseSırt ve göğüs dekolteli elbiselerde ise eskiye nazaran tek parçalı bir görüntü değil şeritlerle zenginleştirilmiş dekolteler olarak karşımıza çıkmaktadır. Transparan tasarlanan elbiselerin dekolteleri de keza bu şekilde gizli dekolte olarak kullanılması dekolte anlayışına 2017 yılında yeni bir soluk getirmiştir.

2017 dekolteli elbise modelleri pencere olarak adlandırılan dekolte şekillerini de barındırmaktadır. Bu şekilde kullanılan dekolte çeşidi göz yormayan, elbiselerin tasarımında oldukça yumuşak geçişler sağlayan bir yapıdadır. Bacak dekoltesi eskisi kadar derin bir yapıda kullanılmamaktadır. Az evvel bahsedildiği gibi bacak dekoltesi artık yeni kasık dekoltesine bırakmıştır. Elbisenin boyu fark etmeksizin dekolte detayı kullanılabilmektedir.

Facebook
Facebook
Instagram
Google+
https://www.sizleyiz.com/moda/2017-dekolteli-elbise-modelleri.html
RSS
Follow by Email
PINTEREST
LINKEDIN
Melis hakkında 136 makale
Kadın, Moda, Sağlık, Güzellik bilgi ve paylaşımlarıyla Sizleyiz!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*