Cesur ve Güzel Dizisi 4. Bölüm Fragmanı

Star Tv ekranlarının yeni dizisi Cesur ve Güzel’in 3. Bölümü ile yayınlandı. Cesur ve Güzel dizisinin son bölümünde Sühan Cesur’un sıırına kafayı takmış ve çözmek için büyük uğraş vermektedir. Bir avcı gibi avını takip eden Sühan, Cesur’u köşeye sıkıştırmaya çalışır. Sühan Cesur’un İstanbul’daki evini bulur. Cesur’un yalanını ortaya çıkarttığını düşünürken gördüğü manzara karşısında zor durumda kalır. Cesur Sühan’ın iddialı tavrına şaşırır fakat eline de koz geçer.

Cahide hamilelik yalanını sürekli saklamak zorunda kalmaktadır. Oyununu sürdürmekte zorlanan Cahide kendisine önemli bir destek bulur. Tahsin Korludağ’dan gün geçtikçe yardım eden Mihriban, Adalet ile karşı karşıya gelir. Kasabanın ortasında Mihriban Adalet’e hakaret eder. Adalet lafların altında kalmaz ve Mihriban’ı cezalandırmak için Tahsin’den yardım alır.

Cesur’a gün geçtikçe hayran olan Sühan’ın Cesur ile yakınlaşması Banu’yu rahatsız eder. Cesur ise intikamı ve Sühan arasında kalmaya başlamıştır. Sühan’dan hoşlandığı her anda Cesur Sühan’dan uzaklaşır.

Facebook
Facebook
Instagram
Google+
https://www.sizleyiz.com/video-galeri/cesur-ve-guzel-dizisi-4-bolum-fragmani.html
RSS
Follow by Email
PINTEREST
LINKEDIN
Synopsis hakkında 189 makale
Teknoloji kategorisi sorumluluğuyla Sizleyiz!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*