Kara Sevda Dizisi 44. Bölüm Fragmanı

Star TV’nin sevilen dizisi Kara Sevda’nın son bölümü yayınlandı. Son bölümde Ozan’ın ölümündeki sırrı Nihan’da araştırmak ister ve bunu Kemal ile birlikte yapmak istiyordur. Fakat Kemal bunu Emir yüzünden istemez. Nihan ve Kemal, Emir’e yakalanma endişesi taşırlar. Emir Kemal’den hesap sormak için Kemal’in ailesini hedef almıştır. Kemal’in babasının dükkanını kundaklatır.

Nihan’ın annesi Nihan’ın Kemal için tuttuğu defteri Kemal’in annesine verir. Defterin kaybolduğunu fark eden Nihan, kızı Deniz ve Kemal için endişelenmeye başlar. Çünkü o defter Kemal’e Deniz’in kızı olduğunu söylüyordu.

Ozan cinayetini beraber araştırmaya başlayan Nihan ve Kemal somut bir delil elde etmeye çalışırlar. Cinayeti araştıran Nihan bulduğu kanıtlar onu Zeynep’e götürür. Kemal Nihan’ı Zeynep ile konuştuğunu öğrenir. Nihan ile konuşur ve Zeynep’in hala Emir ile ilişkisi olduğunu söyler.

Babalarının dükkanının kundaklanmasından sonra Kemal abisi yeniden bir araya gelir. Soydere ailesi neredeyse yeniden bir araya gelmiştir.

Facebook
Facebook
Instagram
Google+
https://www.sizleyiz.com/video-galeri/kara-sevda-dizisi-44-bolum-fragmani.html
RSS
Follow by Email
PINTEREST
LINKEDIN
Synopsis hakkında 189 makale
Teknoloji kategorisi sorumluluğuyla Sizleyiz!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*